Телепрограмма на сегодня, 22 ноября, пятницу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
1+1
10:20 "Життя відомих людей", 54 еп.
11:20 "Одруження наосліп".
12:00 ТСН.
12:20 "Одруження наосліп".
СТБ
8:20 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія".
11:10 "МастерШеф".
Новый канал
10:00 Х/ф "Хроніки Нарнії: Принц Каспіан".
13:00 Lе Маршрутка, 3 еп. Полтавська область.
К1
8:30 "Орел і Решка. Шопінг".
11:30 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 14-17 с.
ТЕТ
10:05 Х/ф "Співоче деревце".
11:15 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 55 с.
12:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
12:30 Танька і Володька, 3 сезон.
13:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
13:30 Танька і Володька, 3 сезон.
НТН
9:00 Х/ф "Ділові люди".
10:45 Т/с "Смерть у раю", 5 сезон, 7 і 8 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Правда життя".
Интер
10:00 "Корисна програма".
11:00 Т/с "Султан мого серця", 7 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Султан мого серця", 8 с.
13:25 Ток-шоу "Роман з Ольгою".
UA: ПЕРШИЙ
10:25 Д/с "Браво, шеф!".
11:20 Д/с "Тайська кухня".
11:50 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:10 Д/с "Тайська кухня".
12:35 Про що співає Європа. Кліпи учасників Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2019".
12:45 Щоденник Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2019".
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 Д/с "Морська кухня".
Прямой
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
К2
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Гордон Рамзі готує вдома.
МАЛЯТКО ТV
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
Fox Life
10:10 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 13 с. "Холодная ночь".
10:50 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 14 с. "Чистая кожа".
11:35 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 5 эп.
12:25 "Еда для всей семьи с Джейми", 1 эп.
13:10 Х/ф "Лицо любви".
ТРК Киев
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 "Відкрито".
11:25 "Світські хроніки".
11:30 "В гарній формі".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Радар".
13:15 "Погода".
13:20 "Відкрито".
13:25 "Світські хроніки".
13:30 Д/с "Смаки", 47 с.
8 канал
10:15 Щаслива родина.
10:45 Top Shop.
11:30 "Правове суспільство" з Дмитром Головком.
12:00 "Інформаційний день".
Nickеlodeon
10:15 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 25 с. "Помощник из прошлого".
10:40 М/с "Волшебные покровители", 137 с. "Космонополия / Герой-гончий".
11:00 М/с "Волшебные покровители", 138 с. "Блокиратор Крока / Мальчик и его собака".
11:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 198 с. "Акулы против Спрутов / Новый Боб Прежние Штаны".
11:45 М/с "Эволюция Черепашек-ниндзя", 1 сезон, 4 с. "Богомол / Эпидемия".
12:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 20 с. "Во все тяжкие с Хэнком".
12:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 1 с. "Четыре героя и ребёнок".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 14 с. "Грозные и Опасные - часть 1".
13:20 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 15 с. "Грозные и Опасные - часть 2".