Дата-центр ВОЛЯ запропонує малому й середньому бізнесу SaaS-рішення на базі хмарної інфраструктури VoliaCLOUD

18.09.2014

Дата-центр ВОЛЯ − найбільший український дата-центр, що надає послугу хостингу серверів абонентам із різних куточків світу, − оголошує про запуск SaaS-рішень (software as a service) на базі власного хмарового сервісу VoliaCLOUD.

З розвитком хмарових технологій потреби компаній у фізичних серверах різко скоротилися: сьогодні віртуальна інфраструктура дає бізнесу комплексні інструменти для зростання його ефективності. Орієнтуючись на потреби суб'єктів малого й середнього бізнесу, Дата-центр ВОЛЯ запускає нові послуги, які дадуть змогу забезпечити контроль над IТ-ресурсами, захист і відновлення даних у хмарі, а також оптимізацію витрат.

Клієнтам середнього й малого бізнесу поряд із хмарною інфраструктурою VoliaCLOUD буде запропоновано такі послуги, як 1С-онлайн, CRM, пошта, кероване сховище даних (storage) та ін. За їх допомогою абоненти зможуть швидко й легко впроваджувати й запускати спектр найбільш затребуваних на ринку SaaS-програм, комбінуючи їх із іншими послугами й інтегруючи у свою операційну діяльність.

Одночасно Дата-центр ВОЛЯ запускає акцію для стартап-компаній. Всі, хто підключився до 31 жовтня 2014 року до VoliaCLOUD, отримають 50-відсоткову знижку на три місяці й дві ліцензії 1С-онлайн на весь час співпраці з Дата-центром компанії.

− Сьогодні у малого й середнього бізнесу є можливість використовувати SaaS-рішення як альтернативу існуючим фізичним серверам практично у всіх сферах бізнесу. Це допомагає їм заощадити час і гроші, підвищить ефективність бізнес-процесів без капітальних вкладень; адже хмару побудовано на базі єдиної платформи, і вона дає змогу керувати серверами у простому і зручному інтерфейсі. До речі, усім клієнтам ми пропонуємо спочатку протестувати бізнес-додатки й оцінити якість і можливості послуг, щоб наочно переконатися в ефективності такого рішення. А акційна пропозиція дозволить компаніям безболісно інтегрувати свої сервіси в хмарну інфраструктуру компанії, − розповідає керівник Дата-центру ВОЛЯ Ірина Стельмах.

Нагадаємо, що у вересні 2013 року компанія ВОЛЯ оголосила про запуск інноваційного хмарного сервісу VoliaCLOUD. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання світового класу від партнерів − Cisco, NetАpp і EMC − було створено якісний продукт із максимально можливим обсягом додаткових можливостей в плані автоматизації інфраструктури. VoliaCloud побудовано на базі рішення vSphere від компанії VMware − визнаного лідера у сфері розробки програмного забезпечення для віртуалізації серверів.

Детальніше з інформацією про SaaS-рішення на базі VoliaCLOUD можна ознайомитися на сайті www.cloud.volia.com.