ВОЛЯ візьме участь у CrimeaMediaCom – головній медіа-події травня

28.05.2013

Компанія ВОЛЯ візьме участь у міжгалузевому заході CrimeaMediaCom, що пройде з 28 травня до 1 червня 2013 року в Алушті.

- Сьогодні ми маємо справу з інформаційним простором України, що стрімко змінюється і є включеним у світові потоки новин, технологій та інновацій, - говорить президент компанії ВОЛЯ Сергій Бойко. – У такій ситуації ми більше не можемо діяти поодинці - прийшов час співпрацювати інтенсивніше і, найголовніше, діяти узгоджено. Чим же нам слід зайнятися в першу чергу? На мій погляд - руйнуванням бар'єрів, що заважають роботі. Перший з них - регулятивний, наприклад, це для нас, провайдерів програмної послуги, надмірне ліцензування і регулювання дрібниць на кшталт списку каналів в ліцензії, що набило оскому. Другий тип бар'єрів - і він вже спільний - численні незаконні способи поширення контенту: кардшарінг, піратство та інше. У цьому ж ряду - прогалини у вітчизняному законодавстві, що не дають можливості однозначно і просто вирішувати питання авторського права та інтелектуальної власності. Тому сподіваємося, що MediaComSummit стане платформою для відкритої дискусії лідерів телекомунікаційної та медіа-галузей країни, де будуть запропоновані принципово важливі рішення для подальшого розвитку.

СrimeaMediaCom - це безпрецедентна подія у сфері медіа, що поєднує в собі конвергентні та індустріальні заходи, спеціальні події, виставки, тематичні акції та презентації. Засновниками CrimeaMediaCom стали чотири лідируючі медіа об'єднання - Незалежна асоціація телерадіомовників, Асоціація Укртелемережа, Асоціація правовласників і постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України, членом якої є компанія ВОЛЯ.

Ключовий захід СrimeaMediaCom - MediaComSummit-2013, який відбудеться 29 травня 2013 року в готелі «Золотий колос»

.